automaty do kawy

Kawomat Necta opera espresso

Necta Opera Expresso czyli wersja na kawę ziarnistą, maszyna, która w kilka sekund zaserwuje pyszną kawę, idealnie zmieloną w odpowiedniej temperaturze. Oprócz klasycznej kawy lub kawy z mlekiem automat Necta Opera może zaproponować różne konfiguracje produktów np. Czekolada, zupa, cappuccino, cafe latte i wiele innych. 

Jest to najczęściej używany przez nas kawomat.

Zaletami tego modelu oprócz niezawodności jest elegancki wygląd. Dotykowy, intuicyjny interfejs oraz elegancka obudowa idealnie komponować się będzie nawet w najbardziej stylowym otoczeniu. A to wszystko zachowując energooszczędną klasę energetyczną A

Wymiary kawomatu to: 180 x 600 x 740 (mm)

4

Kawomat Necta krea espresso

Necta Krea Expresso zapewni aromatyczną świeżo mieloną kawę oraz inne napoje na bazie kawy NUNO. Krea to wielofunkcyjny express idealny dla biur do 50 osób. Dzięki oświetlonym przyciskom wyboru LED wkomponuje się w najbardziej wymagające i nowoczesne biuro. Do urządzenia możemy dołączyć dedykowaną szafkę w której możemy ukryć zbiornik na wodę w przypadku braku połączenia z sieci.

Kawomat Necta opera touch

Necta Opera Touch to urządzenie dla specjalnych klientów którzy chcą zaproponować swoim pracownikom oraz kontrahentom kawę z urządzenia sterowanego ekranem dotykowym Full HD 13,3 cala. Po mimo, że możliwość wyboru ulubionego produktu przy pomocy tak nowoczesnego urządzenia Opera Touch jest bardzo intuicyjne a zaparzenie kawy będzie przyjemnością.

jaki rozmiar kubka ?

220 ml

Idealnie sprawdzi się w miejscach gdzie pracownicy mogą zrobić sobie kilka krótkich przerw podczas pracy na kawę.

np. żeby się rozgrzać 

340 ml

Duży kubek ciepłej kawy dający odpowiednią porcję energii. Sprawdzi się w firmach produkcyjnych w których jest tylko jedna przerwa w pracy.

Szukasz dobrej kawy dla swoich pracowników ?

Sprawdź ile będzie kosztowała kawa dla Twoich pracowników. 

telefon

Jesteś ciekawy jakiej kawy używamy ?

Poznaj kawę NuNo

Kliknij w przycisk i poznaj opinie o kawie nuno. 

Chcemy pokazać Tobie opinie o nuno żeby umocnić nasze słowa o tym ,że stosujemy 

dobrej jakoś produkt w kawomatach

blog vendingowy

Zobacz nasze aktualne wpisy o vendingu w firmach. 

Wpełnij formularz a nasz konsultant
opowie więcej