MarVend

Dlaczego sprzedajemy kanapki z automatu ?

Dlaczego wprowadziliśmy kanapki do automatów vendingowych ? 

Historia jest stosunkowo prosta. Zauważyliśmy  pewien problem pracowników produkcyjnych, związany z tym, że w sytuacji, kiedy zapomną drugiego śniadania do pracy, są skazani na Snickers, 7 days i tego typu słodkie przekąski. 

Chcąc  rozwiązać problem osób, które najczęściej korzystają z naszych automatów vendingowych, wprowadziliśmy do sprzedaży  kanapki.

Wybraliśmy ten produkt, ponieważ z własnych obserwacji, ale nawet wpisując w Google frazę co Polacy jedzą najczęściej na śniadanie, te kanapki pojawiały się w większości artykułów na czołowych miejscach, dlatego wprowadzenie kanapek do naszych automatów samosprzedających było dla nas uzasadnione. 

Dodatkowym atutem było to, że nasze maszyny można ustawić na temperaturę około pięciu / sześciu stopni Celsjusza, czyli odpowiednią do przechowywania kanapek. 

Jeżeli chciałbyś wprowadzić takie rozwiązanie dla swoich pracowników, taki produkt, alternatywę do standardowego vendingu czyli automaty nie tylko z przekąskami słodkimi i słonymi, ale również z kanapkami, zostaw swoje dane w formularzu kontaktowym. Na pewno odzwonimy i z chęcią powalczymy z głodem Twoich pracowników. 🙂 

Na dzisiaj to wszystko. Cześć!

Wpełnij formularz a nasz konsultant
opowie więcej

Wpełnij formularz a nasz konsultant
opowie więcej

Call Now Button