MarVend

Poznaj historie współpracy HellermannTyton i Marvend

Kim jest nasz klient ? 

HellermannTyton jest producentem  produktów do wiązania, mocowania, ochrony, izolacji, łączenia, oznaczania i instalacji przewodów i kabli W fabryce w Kotuni niedaleko Słupcy zatrudnia obecnie  ponad 300 pracowników i dalej się rozbudowuje. Pracownicy pracują w systemie 3 zmianowym 7 dni w tygodniu. 

Problem klienta.

HellermannTyton trafił do nas jako firma zatrudniająca około 200 pracowników. Na terenie zakładu nie było miejsca gdzie pracownicy mogliby kupić coś treściwego i zdrowego do jedzenia. 

Wprowadzone rozwiązania

Pierwszym etapem było wprowadzenie specialnie skonfigurowanego automatu samosprzedjaćego z układem chłodzenia który pozwalał uzyskać temperaturę około 5°C 

Dzięki temu rozwiązaniu automat mógł sprzedawać produkty które muszą być przechowywane w niskich temperaturach ( sałatki, dania gotowe, kanapki )

Z dodatkowego urządzenia, które stoi obok i utrzymuje temperaturę pokojową pracownicy mogą kupić słodką przekąskę lub coś do wypicia

W okresach letnich w tym urządzeniu również obniżamy temperaturę na prośbę pracowników, którzy chcą się ochłodzić zimnym napojem. 

Dużym zainteresowaniem wśród pracowników  cieszy się również kawa i inne ciepłe napoje które pracownicy mogą kupić z kawomatu. 

Statystki pokazują, że zwłaszcza w nocy jest największa aktywność kawomatu co jest zrozumiała, że podczas przerwy, w środku nocy kawa jest dla wielu osób bardzo pomocna 

HellermannTyton

Międzynarodowe przedsiębiorstwo, posiadające oddziały w 39 krajach. Specjalizuje się w wytwarzaniu produktów do wiązania, mocowania, ochrony, oznaczania i instalacji przewodów oraz kabli.
Kotunia

Drugim etapem  było wprowadzenie mikro marketu czyli koncepcji w której  pracownicy sami biorą produkt z półki i finalizują zakup w kasie samoobsługowej. 

Dzięki takiemu podejściu pracownicy mają dostęp w miejscu pracy  do jeszcze większej bazy produktów, których automaty vendingowe nie są wstanie zapewnić. 

Pracownicy dzisiaj w o każdej pomorze mogą kupić w miejscu pracy między innymi takie produkty jak: 

  • Jogurty  z musli 
  • soki owocowe w szkle
  • desery owocowe
  • serki wiejskie 
  • dania gotowe 
  • kanapki i hamburgery
  • wiele wiele  innych produktów na które mają ochotę  🙂 

Podsumowanie

Wdrożone rozwiązania zapewniły  pracownikom hellermannTyton całodobowy dostęp do zdrowych i różnorodnych posiłków w miejscu pracy.  Sama firma skorzystała na tym rozwiązaniu ponieważ nie musiała organizować pracownikom kantyna która zajmuje dużo więcej miejsca, oraz ma ograniczenia np. nie działa przez 24h/dobę 

kontakt z automatu

Jeżeli jesteś ciekawy jak nasze rozwiązania sprawdziłby się w Twojej firmie 

porozmawiaj z naszym konsultantem.

 

Sprawdź co mówią o nas w google.pl

blog vendingowy

Zobacz nasze aktualne wpisy o vendingu w firmach. 

zobacz opinie naszych klientyów

hellermanntyton

Zakład produkcyjny zatrudniający ponad 300 osób.

Ambro.pl

Ambro Logistics to firma transportowo-spedycyjna

Zobacz pozostałe opinie o naszej pracy

Wpełnij formularz a nasz konsultant
opowie więcej

Call Now Button