O nas

Czym się zajmujemy ?

Jesteśmy firmą rodzinną świadczącą profesjonalne usługi vendingowe od 2016r. 

 Zapewniamy całodobowy dostęp do jedzenia i napojów przy pomocy nowoczesnych automatów samosprzedających 

W naszych maszynach  oprócz znanych słodkich i słonych przekąsek znajdziesz produkty śniadaniowe takie jak kanapki, dania gotowe. Wszystko to dzięki specjalnie skonfigurowanym automatom utrzymującym odpowiednio niską temperaturę.

Oprócz usług vendingowych możemy wesprzeć Twoją firmę usługami dodatkowymi takimi jak: wynajem ekspresów do kawy, dystrybutorów do wody czy dostawami produktów do biura.

MarVend_neon_wizualizacja__1___1_-removebg-preview (1)

krok po kroku jak działamy

Proces dostarczania usługi.

1

Poznanie potrzeb klienta

To bardzo ważne dzięki temu wiem na jakich produktach zależy klientom i jakiego typu automaty będą potrzebne.

2

Dostarczenie urządzeń

To kwestia dogadania terminów,  dla Ciebie dostosujemy się i możemy to zrobić nawet w nocy lub bardzo wcześnie 

3

Regularne dostawy

Na tym zarabiamy, dlatego zawsze dbamy o To żeby nasze maszyny były zaopatrzone w to co cieszy się największą popularnością 

4

Reagowanie na awarie (w ciągu 24h)

Maszyna która nie działa nie sprzedaje to powodują nie zadowolenia naszych klientów ale też nasze dlatego szybkie pozbycie się awarii jest dla nas naprawdę ważne.

AUTOMATY które najczęściej używamy

Necta Tango food jeden z flagowych modeli firmy necta, automat pozwalający w jednej maszynie uzyskać 2 strefy temperatur, chłodzącą do 3 C oraz strefę zamkniętą od chłodzenia utrzymującą temperaturę pokojową. Tango to model mogący pomieścić aż 7 półek a każda z nich może być dowolnie skonfigurowana dzięki czemu możemy zaproponować tak szeroką gamę produktów Automat oprócz niezawodności i wszechstronności cechuje się nowoczesnym designem i elegancją.

Wymiary automatu to: 1830 x 890 x 793 (mm)

Necta Opera Expresso czyli wersja na kawę ziarnistą, maszyna, która w kilka sekund zaserwuje pyszną kawę, idealnie zmieloną w odpowiedniej temperaturze. Oprócz klasycznej kawy lub kawy z mlekiem automat Necta Opera może zaproponować różne konfiguracje produktów np. Czekolada, zupa, cappuccino, cafe latte i wiele innych. Specjalnie dla Ciebie możemy zaprogramować wielkość kuba na 180 ml albo 340 ml oczywiście kubki są papierowe.

Zaletami tego modelu oprócz niezawodności jest elegancki wygląd. Dotykowy, intuicyjny interfej oraz elegancka obudowa idealnie komponować się będzie nawet w najbardziej dizajnerskim otoczeniu. A to wszystko zachowując energooszczędną klasę energetyczną A

Wymiary kawomatu to: 180 x 600 x 740 (mm)

FAS fast to automat snacowy, który można utożsamiać z małym magazynem ulubionych produktów. Przeznaczony jest głównie do miejsc, w których zapotrzebowanie na różnorodne produkty z automatów jest bardzo bardzo duże. Fast może pomieścić do 350 puszek napojów lub ponad 900 różnych batonów. Oczywiście odpowiednio skonfigurowany będzie zapewniał odpowiednią liczbę soków. batonów. przekąsek słonych największym lokalizacjom.

Nasi partnerzy w biznesie

Polska palarnia krafyowa wypalająca kawy róznież z myślą o urządzeniach vendingowych
Największy dystrybuto urządzeń vendingowych w Polsce
Globalna firma fintechowa dostarczająca kompleksowy system operacyjny i platformę płatności.
Jesteśmy członkiem Polskiej Grupy Vendingowej dzięki czemu możemy obsługiwać według uljednoliconych standardów firmy z oddziałami w różnych częśćiach kraju

Dowiedz się więcej

Sprawdź teraz jak może wyglądać obsługa automatów w Twojej firmie 

telefon

zobacz opinie o naszej pracy

hellermanntyton

Zakład produkcyjny zatrudniający ponad 300 osób.

Ambro.pl

Ambro Logistics to firma transportowo-spedycyjna

Zobacz więcej opinii o naszej pracy

Sprawdź co mówią o nas w google.pl

sprawdź naszego bloga

Wpełnij formularz a nasz konsultant
opowie więcej