MarVend

Czym jest Polska Grupa Vendingowa ?

PGV, czyli Polska Grupa Vendingowa, to zrzeszenie kilkunastu firm vendingowych działających na terenie Polski. Ich celem jest świadczenie usług vendingowych  w najlepszy możliwy sposób – co to znaczy ? 

  • Oferowanie różnorodnego asortymentu również produktów śniadaniowe 
  • szybki serwis poniżej 24h  
  • Indywidualne podejście do klienta za które odpowiedzialny jest opiekun każdego klienta / lokalizacji 
 

Myśl globalnie działaj lokalnie

Głównym przekazem i hasłem Polskiej Grupy Vendingowej jest myśl globalnie działaj lokalnie. 

Dzięki porozumieniu grupie firm vendingowych z całek Polski PGV ma możliwość zorganizowania jednolitej oferty vendingowej dla firm posiadających oddziały w różnych częściach kraju. Dzięki temu klient ma pewność, że w każdym miejscu będzie miał dostęp do podobnej oferty vendingowej i będzie obsługiwany przez profesjonalistów, którzy dążą do świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Dedykowany opiekun dla każdej lokalizacji

Firmy vendingowe, które wchodzą w skład PGV, dążą do bycia lokalnym liderem w świadczeniu usług vendingowych. Każdy zakład, który korzysta z usług vendingowych PGV  otrzymuje swojego „opiekuna”, który jest w stałym kontakcie z obsługiwanym oddziałem. Dzięki temu zapewniony jest szybszy przepływ informacji oraz możliwość reagowania na awarie, propozycje zmiany asortymentu czy dostawę dodatkowych maszyn.

Szukasz Ogólnopolskiego Operatora ?

Sprawdź teraz jak może wyglądać jednolita obsługa Oddziałów w Polsce 

email

PGV to przekąski ale też smaczna kawa

Polska Grupa Vendingowa oferuje także maszyny vendingowe do ekspresowej produkcji ciepłych napojów, takich jak kawa, herbata, kakao czy zupa. Urządzenia te charakteryzują się łatwą obsługą oraz wysoką jakością napojów, co przekłada się na zadowolenie klientów i szybką dystrybucję napojów co jest ważne w przypadku  firm zatrudniajacych dużą ilość pracowników

Jedzenie, kawa i woda

Warto podkreślić, że PGV oferuje także usługi w zakresie dystrybucji wody. Firma oferuje dystrybutory wody, które umożliwiają bezpośrednie napełnienie butelek oraz pojemników z wodą. Dystrybutory wody PGV to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą zapewnić pracownikom dostęp do czystej i zdrowej wody, bez konieczności korzystania z plastikowych butelek.

Podsumowanie

Polska Grupa Vendingowa to zrzeszenie  firm, które stale inwestują w rozwój swoich usług i produktów, aby sprostać wymaganiom klientów. Dzięki temu, klientom zapewniane są najnowocześniejsze rozwiązania, które umożliwiają łatwiejsze i wygodniejsze korzystanie z vendingowych usług.

Jeśli szukasz profesjonalnej obsługi vendingowej, Polska Grupa Vendingowa to najlepszy wybór. Skorzystaj z ich usług i ciesz się szybką i sprawną obsługą. Na terenie Wielkopolski Opiekunem będzie marvend.pl  🙂 

Wpełnij formularz a nasz konsultant
opowie więcej

Call Now Button