MarVend

Kawomaty

Necta Opera Touch

Necta Opera Touch to urządzenie dla specjalnych klientów którzy chcą zaproponować swoim pracownikom oraz kontrahentom kawę z urządzenia sterowanego ekranem dotykowym Full HD 13,3 cala. Po mimo, że możliwość wyboru ulubionego produktu przy pomocy tak nowoczesnego urządzenia Opera Touch jest bardzo intuicyjne a zaparzenie kawy będzie przyjemnością.

Necta Krea Expresso

Necta Krea Expresso zapewni aromatyczną świeżo mieloną kawę oraz inne napoje na bazie kawy NUNO. Krea to wielofunkcyjny express idealny dla biur do 50 osób. Dzięki oświetlonym przyciskom wyboru LED wkomponuje się w najbardziej wymagające i nowoczesne biuro. Do urządzenia możemy dołączyć dedykowaną szafkę w której możemy ukryć zbiornik na wodę w przypadku braku połączenia z sieci.

Necta Opera Expresso

Necta Opera Expresso czyli wersja na kawę ziarnistą, maszyna, która w kilka sekund zaserwuje pyszną kawę, idealnie zmieloną w odpowiedniej temperaturze. Oprócz klasycznej kawy lub kawy z mlekiem automat Necta Opera może zaproponować różne konfiguracje produktów np. Czekolada, zupa, cappuccino, cafe latte i wiele innych. Specjalnie dla Ciebie możemy zaprogramować wielkość kuba na 180 ml albo 340 ml oczywiście kubki są papierowe.

Zaletami tego modelu oprócz niezawodności jest elegancki wygląd. Dotykowy, intuicyjny interfej oraz elegancka obudowa idealnie komponować się będzie nawet w najbardziej dizajnerskim otoczeniu. A to wszystko zachowując energooszczędną klasę energetyczną A

Wymiary kawomatu to: 180 x 600 x 740 (mm)

oferta

Pobierz ofertę w pliku PDF

automaty

Sprawdź inne automaty z naszej oferty.

Wpełnij formularz a nasz konsultant
opowie więcej

Call Now Button