MarVend

Snackowe

Jofemar Vision

Opisując Jofemar Vision można spokojnie powiedzieć że jest to automatyczny sklep dzięki nowoczesnym technologiom to urządzenie pomieści każdy rodzaj produktów: bagietki. słoiki. jajka. ponadto zareklamuje produkty dzięki reklamom pop- up. Urządzenie to wykorzystujemy do zadań specjalnych które stawiają nam nasi kontrahenci.

FAS Fast

FAS fast to automat snacowy, który można utożsamiać z małym magazynem ulubionych produktów. Przeznaczony jest głównie do miejsc, w których zapotrzebowanie na różnorodne produkty z automatów jest bardzo bardzo duże. Fast może pomieścić do 350 puszek napojów lub ponad 900 różnych batonów. Oczywiście odpowiednio skonfigurowany będzie zapewniał odpowiednią liczbę soków. batonów. przekąsek słonych największym lokalizacjom.

Necta Tango Food

Necta Tango food jeden z flagowych modeli firmy necta, automat pozwalający w jednej maszynie uzyskać 2 strefy temperatur, chłodzącą do 3 C oraz strefę zamkniętą od chłodzenia utrzymującą temperaturę pokojową. Tango to model mogący pomieścić aż 7 półek a każda z nich może być dowolnie skonfigurowana dzięki czemu możemy zaproponować tak szeroką gamę produktów Automat oprócz niezawodności i wszechstronności cechuje się nowoczesnym designem i elegancją.

Wymiary automatu to: 1830 x 890 x 793 (mm)

oferta

Pobierz ofertę w pliku PDF

automaty

Sprawdź inne automaty z naszej oferty.

Wpełnij formularz a nasz konsultant
opowie więcej

Call Now Button