MarVend

Zalety automatów i mikro marketów w biurze.

Era pracy zdalnej pomału dobiega końca pracownicy wracają do biur.  Na nowo pojawia się  temat dobrego samopoczucia w pracy. 

Jednym z elementów, który może sprostać temu wyzwaniu to wzbogacenie  życia biurowego o miejsce w którym pracownicy będą mogli kupić coś zdrowego i smacznego do zjedzenia. 

Chociaż   automat lub mikro market  w pracy brzmi jak prosty dodatek jednak dla wielu pracowników jest to miejsce  na chwile przyjemności oraz alternatywa w sytuacji kiedy pracownik zapomniał zabrać z sobą drugie śniadanie do pracy. 

Pracownicy biurowi chętniej niż produkcyjni szukają w takich miejscach dań gotowych, deserów lub  wartościowych sałatek. 

Dzisiaj opowiem o kilku niestandardowych  zaletach takiego miejsca w biurze 

kawomat w biurze

Budowa relacji między pracownikami

Często słyszymy pracowników którzy grupkami podczas przerwy “ idą do automatu”,

po kawę, 

po coś słodkiego 

lub po zdrową przekąskę 

Ten drobny „uprzyjemniacz” ma wpływ na atmosferę w pracy oczywiście nie zastąpi dobrze zrekrutowanego  zespołu czy  budowanej przez lata kultury organizacji jednak będzie to wisienka na torcie w organizacji.

Promowanie zdrowego odżywiania. 

Wykorzystując automaty vendingowe lub samoobsługowe mikro markety jesteśmy wstanie zapewnić pracownikom  dostęp do zdrowych przekąsek, które w ramach  programów wellbeing, pracodawca może współfinansować wykorzystując karty pracownicze.

Warto zwrócić tutaj uwagę na samoobsługowe Mikro markety które  w biurach mogą być prawdziwą spiżarnią zdrowego jedzenia.  Dzięki koncepcji w której pracownik sam bierze produkt z półki / lodówki  i  finalizuje zakup przy pomocy kasy samoobsługowej możemy pracownikom zapewnić wszystko to czego zapragną bez problemów związanych z dopasowanie produktu do automatu i możliwością wydania produktów przez automat. 

Spójrz na film jakie to proste.  ( kasy samoobsługowe również akceptują karty pracownicze ) 

kontakt z automatu

Jeżeli szukasz benefitu dla swoich pracowników z którego realnie będą korzystać każdego dnia. Kliknij i porozmawiaj z naszym konsultantem który opowie więcej o tym jak można wykorzystać nasze rozwiązania w Twojej firmie. 

Zwiększenie produktywności pracowników. 

Na pewno znasz sytuacje kiedy, musiałeś zostać dłużej w pracy…

Z chęcią zjadłabyś coś na szybko żeby  uśpić głód a nie chcesz zamawiać do pracy obiadu. W takich sytuacjach ciekawym  rozwiązaniem mogą być  automaty samosprzedające lub mikro markety.  

Uczucie głodu na pewno nie wpływa dobrze na kreatywność i produktywność dlatego  posiłek na wyciągnięcie ręki to zdecydowanie dobry pomysł.

Podsumowanie 

W każdym biurze powinno być miejsca w którym pracownicy będą mogli zakupić coś zdrowego i smacznego, zapewniając tym samym dobre samopoczucie na cały dzień pracy. Jest to dobre dla pracowników ale również dla całej firmy. Zapewnieni takiego miejsca w którym zdrowe produkty będą cały czas dostępne dla pracowników będzie również dużym ułatwieniem dla pracowników którzy nie będą musieli pamiętać o zrobieniu drugiego śniadania do pracy. 

Jeżeli zapewnienie dostępu pracownikom stałego dostępu do zdrowych i smacznych posiłków jest dla Ciebie ważnym obszarem w firmie a nasza koncepcja odpowiada Twoim oczekiwaniom zostaw kontakt a nasz konsultant jak postara się jak najszybciej odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie i przedstawi więcej szczegółów. 🙂 

https://marvend.pl/kontakt/

blog vendingowy

Zobacz nasze aktualne wpisy o vendingu w firmach. 

Sprawdź co mówią o nas w google.pl

Wpełnij formularz a nasz konsultant
opowie więcej

Call Now Button