MarVend

Dlaczego nie warto konkurować na rynku venindgowym tylko ceną produktów sprzedawanych w automacie ?

Konkurowanie na rynku automatów vendingowych tylko ceną produktów sprzedawanych w automacie vendingowym może być trudne i nieopłacalne, ponieważ rynek usług vendingowych jest na tyle dojrzały, że firm oferujących produkty w konkurencyjnych cenach. jest na prawdę dużo. Koncentrowanie się tylko na cenie może prowadzić do zbyt niskich marż a co w konsekwencji może negatywnie wpływać na rentowność biznesu. Kiedy rentowność firmy spada, brakuje środków do reinwestowania w wymianę starszych modeli na nowoczesne automaty vendingowe, które będą cieszyć klientów i zapewnią na produkcji wszystkie pożądane przez pracowników przekąski i napoje. Pogorszyć się również może jakość świadczonych usług. 

Wyróżniki firmy vendingowej

Wyróżników firmy świadczącej usługi vendingowe możemy szukać w produktach, które można kupić w ich automatach oraz w tym w jaki sposób świadczmy usługi związane z zapewnieniem pracownikom stałe dostępu do jedzenia. 

Kanapki i inne…

Jednym z coraz chętniej widywanym produktem w automatach zlokalizowanych w zakładach pracy są kanapki, którą mogą być alternatywą dla słodkiej przekąski. Kanapki sprawdzają się w takich miejscach ponieważ szybko można je zjeść na przerwie bez potrzeby podgrzewania.

Bardzo fajnie sprzedają się w zakładach pracy również sałatki które mogą być dodatkiem do kanapki. Każdy z nas przecież kiedyś jadł sałatkę jarzynową z kromką chleba 🙂 

kontakt z automatu

Szukasz automatów z szerokim asortymentem 

w którym znajdziesz między innymi kanapki ? 

Porozmawiaj z naszym konsultantem który opowie więcej

Regularne dostawy

Regularność dostaw może być świetnym wyróżnikiem, który daje pewność że w automacie klienci zawsze znajdą swoje ulubione produkty.

Tempo reakcji na problem i kontakt z serwisem.

Miła i życzliwa osoba odbierająca telefon serwisowy jest bardzo ważna w firmie w której kontakt z klientem jest ograniczony i sprzedaż odbywa się przez automat.

Taka osoba może uspokoić i w profesjonalny sposób pomóc klientowi który dzwonić najprawdopodobniej z problemem wywołanym przez automat.

Co może cię zaskoczyć u nas ?

Firmy vendingowe mają dużo miejsca żeby udoskonalić proces dostarczania usług , po mimo że ( jak nie którzy uważają ) jest to tylko uzupełnianie automatów w batonikami.

W marvend.pl szukamy wyróżników w obsłudze głównie  firm produkcyjnych  zapewniając pracownikom stały i regularny dostęp do różnorodnych produktów. Słuchamy pracowników i reagujemy  na ich prośby dotyczące asortymentu. Sami produkujemy kanapki do naszych automatów dzięki temu możemy sprawniej dostarczać usługi ponieważ nie jesteśmy uzależnieni od podwykonawców. Czas reakcji na awarie u nas jest to przeważnie poniżej 8h. Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania związane z mikro marketami które pojawiają się coraz częściej za granicą. Dbamy o schludny wygląd naszych maszyny. Zapewniamy kompleksową obsługę nie tylko w sferze usług vendingowych ale korzystając z faktu bycia kilkukrotnie w ciągu tygodnia u naszych klientów możemy zapewnić sprawną dostawę różnorodnych produktów spożywczych oraz usług związanych z dostawą wody, obsługą dystrybutorów z wodą lub ekspresów do kawy.

Podsumowanie

Bycie kreatywnym i szukanie wyróżników tam gdzie jest to nie oczywiste powinno być domeną każdej z firm która chce w jak najlepszy sposób obsłużyć swoich klientów i rosnąć wraz z nimi stając się nie tylko dostawcą usług ale również partnerem biznesowym.

Wpełnij formularz a nasz konsultant
opowie więcej

Call Now Button