MarVend

Wykorzystaj kawomat do rozgrzania magazynierów.

Pracownicy firm logistycznych którzy odpowiedzialni są za załadunek i rozładunek samochodów często w nocy, zmuszeni są do pracy w uciążliwych warunkach zwłaszcza w okresie zimowym. Firmom logistycznym, które posiadają ogromne hale magazynowe ciężko jest dogrzać miejsce pracy, a stale otwarte rampy przeładunkowe nie pomagają w utrzymaniu optymalnej temperatury. Reasumując pracownikom jest zimno co przekłada się dyskomfort w pracy.

W tym wpisie opowiem jak jeden z naszych klientów , który pracuje w branży transportowej wyszedł z ciekawym pomysłem na zwiększenie komfortu pracownikom swojej firmy, zapewniając na hali magazynowej szybki dostęp do ciepłych napojów z wykorzystaniem automatów vendingowych.

W halach magazynowych naszego klienta była oczywiście stołówka jednak, nasz klient zauważył ,że pracownicy korzystają z niej tylko w czasie przerwy śniadaniowej. Podczas pracy przyjście do stołówki na rozgrzewający kubek ciepłej kawy czy herbaty zabiera za dużo czasu.

Rozwiązaniem był kawomat ustawiony bezpośrednio na hali magazynowej, blisko miejsca pracy magazynierów.

Kawomaty są to automaty vendingowe, które w kilkanaście sekund serwują gorące napoje.

Plusem takich urządzeń jest szybka dystrybucja napojów. Firmy logistyczne zatrudniające kilkadziesiąt pracowników muszą tak zorganizować dystrybucje żeby napoje były sprawnie wydane, i tutaj właśnie pomagają automaty do kawy.

Jak działa kawomat.

Automaty vendingowe do kawy automatycznie pobierają wodę z sieci, filtrują ją i podgrzewają w bolierze do odpowiedniej temperatury.

Nowoczesne kawomaty to urządzenia, które serwują kawę świeżo mieloną, kilka sekund przed zrobieniem kawy dlatego napoje serwowane z tego typu automatów vendingowych są bardzo dobrej jakości.

Jaką kawę ?

Automaty do kawy, które mielą ziarna kawy na miejscu mogą być zasypywane takimi samymi ziarnami kawy jak ekspresy biurowe. My do swoich automatów do kawy stosujemy kawę nuno jest to kawa wypalana w Polsce. Bardzo dobrej jakości ziarna sprowadzane z różnych regionów świata, między innymi z Afryki czy Ameryki Południowej.

O tym, że nuno jest smaczna można się przekonać czytając opinie o kawie nuno na znanym portalu internetowym. —> LINK

kontakt z automatu

Szukasz kawomatu z dobrej jakości, smaczną kawą ?

Kliknij i porozmawiaj z naszym konsultantem o kawie

Jakie napoje oprócz kawy ?

Automaty do kawy mogą zaproponować zdecydowanie więcej produktów niż zwykły ekspres do kawy.

Tak więc oprócz klasycznej kawy czarnej, kawy z mlekiem czy herbaty taki automat serwuje produkty takie jak gorące zupki, czekoladę, czekoladę z mlekiem, caffee late, espresso, napoje vaniliowe.

Skąd automaty do kawy pobierają wodę ?

Automaty vendingowe do kawy mogą pobierać wodę z dwóch źródeł.

Jeżeli jest możliwość podpięcia do sieci to taki automat może sam pobierać wodę, filtrując ją odpowiednio i gotując w bojlerze.

Jeżeli nie ma możliwości podpięcia pod sieć, jesteśmy wstanie automat wyposażyć w 20 litrowy baniak z wodą, który będzie naszym źródłem wody.

Ile kaw może zrobić automat ?

Automaty vendingowe których używamy w swojej firmie załadowane do pełna w kubki  mogą zrobić ponad 350 kubków kawy  lub oczywiście inne gorące napoje. W naszej firmie standardowo odwiedzamy firmy 3 razy w tygodniu doładowując automaty w potrzebne produkty. Według naszego doświadczenia dla firmy zatrudniającej do 300 pracowników wystarczy jeden automat. Oczywiście jeżeli w firmie jest więcej hal magazynowych ta liczba będzie się zmieniać jednak w przypadku jednaj hali jeden automat wystarczy.

Automaty do kawy jako benefit

Pracodawcy często wykorzystują kawomaty w firmach logistycznych jako benefit pozapłacowy. Oprócz zapewniania swoim pracownikom dostępu do takich urządzeń, właściciele firm dofinansowują automaty vendingowe do kawy.

Do wprowadzenia takiego benefitu wykorzystuje się karty pracownicze, które pozwalają na pobranie darmowego napoju z automatów. Na koniec miesiąca właściciel firmy dostaje fakturę wraz z raportem ilości produktów jakie automat wydał przy użyciu kart.

Automaty można ustawić również w taki sposób ,że przy pomocy kart będą wydawane tylko wybrane produkty np. tylko produkty ” kawowe „.

Podsumowanie

Wykorzystanie automatów do kawy w firmach logistycznych gdzie na halach magazynowych panuje niska temperatura to kolejny przykład jak vending może wspierać i umilać miejsce pracy. Na pewno nie tylko w firmach logistycznych zastosowanie automatów do kawy jako rozgrzewacza pracowników będzie pomocne. Jeżeli uważasz ,że w twojej firmie vending pomógłby w rozwiązaniu problemów z niskimi temperaturami daj nam znać na pewno postaramy się pomóc.

Wpełnij formularz a nasz konsultant
opowie więcej

Nasze rekomendacje

Szkoła podstawowa

Konin

Szkoła podstawowa nr 3

Zobacz rekomendacje

Eurobeef

Koło

Przedsiębiorstwo produkcyjne

Zobacz rekomendacje

Szkoła Podstawowa

Kórnik koło Poznania

Szkoła Podstawowa nr 2

Zobacz rekomendacje

HellermannTytonn

Słupca

Przedsiębiorstwo produkcyjne

Zobacz rekomendacje

Ambro

Turek

blog vendingowy

Zobacz nasze aktualne wpisy o vendingu w firmach. 

Sprawdź co mówią o nas w google.pl

Wpełnij formularz a nasz konsultant
opowie więcej

Call Now Button